s-sixt

logo-10

2014 / 07| חיתום דיגיטלי – גראפי 

קבוצת שלמה מיישמת פתרון ייחודי לחיתום דיגיטלי – גראפי במרכזי השירות והמכירה

קבוצת שלמה, הקבוצה הגדולה והמובילה בישראל לליסינג, השכרה ומכירת רכבים החלה ליישם פתרון ייחודי לחתימה דיגיטלית, על גבי טאבלטים, במרכזי השירות והמכירה שלה. הפתרון שפותח בשיתוף  חברת קומסיין, עם מחלקת מערכות מידע של הקבוצה, מיושם כעת בסניפי חברת ההשכרה ובהמשך יושק לסניפי חברת המכירה. הפתרון של קומסיינטראסט מבטל את הצורך בהדפסת החוזה, בעת השכרת רכב והוא עומד בכל התקנים לחתימה דיגיטלית ברמת אבטחה הגבוהה ביותר.

אפליקציית החתימה על גבי טאבלט, מאפשרת לדייל ההשכרה לסרוק אוטומטית לחוזה כל מסמך הנדרש להשלמת העסקה לרבות תעודת הזהות, רישיון הנהיגה, דרכון וכו', היתרון ללקוח הינו היכולת יכול לראות את המסמך בשלמותו ולדלג מנקודת חתימה אחת לאחרת ולחתום בכל נקודה ונקודה הנדרשת  לחתימה. בתום התהליך נציג החברה חותם בחתימה אלקטרונית שלו ובכך נועל את המסמך כך שהמסמך מקבל תוקף משפטי.

כיום נדרשים, ארגוניםרביםלהחתיםאתלקוחותיהםבעמדתהשירותעלטופסיהצטרפותלשירות / הזמנתעבודה / הזמנת מוצרים בנקודות מכירה / טופספרטיםאישיים, כמו גם טפסים נוספים. במקריםאלה נותן השירות בארגון מדפיס את הטופס ומבקש מהלקוח לחתום  פיזית על הניירת, מצלם מסמכי זיהוי נדרשים ועוד. בסופו של התהליך סורק הארגון את המסמכים ומעביר אותם לארכיב דיגיטלי, או שומר אותם בקלסרים.

חברת שלמה סיקסט הבינה מהר כי קיים הכרח בהחלפת השיטה המיושנת והחליטה להקל את חייהם של לקוחותיה ולמנוע המתנה מיותרת במרכזי השירות והמכירות שלה. לאחר החתימה על טופס אלקטרוני על גבי הטאלבט, הטפסים החתומים מועברים אל הלקוח ישירות לאימייל האישי שלו ולארכיון הדיגיטלי של הספק במקביל. עלות פתרון כזה – כ-500 דולר לעמדה.

יובל שני סמנכ"ל מערכות המידע של קבוצת שלמה,אומר: "שלמה סיקסט תמיד משקיעה ביצירת הובלה ושמירה על יתרון שירותי וטכנולוגי בשוק.. הפתרון של קומסיין מהווה יתרון משמעותי ביותר ללקוחותינו, הן מבחינת רמת הנוחות והן מבחינת חווית הלקוח במרכזי השירות. בנוסף לכך – חיפוש המסמכים אצלנו קל ונוח ואין צורך בהדפסת המסמכים. הפידבק מהמשתמשים והלקוחות מצויין וכוונתנו לפתח עוד את המערכת בעתיד לשימושים נוספים".

ניר בר-לב, מנהל מחלקת מוצרים בחברת קומסיין, אומר: "ייעול התהליך היה אתגר טכנולוגי שכן מדובר באפליקציה ייחודית המשלבת רמת אבטחה גבוהה, נוחה מאד למשתמש וחסכונית בזמן. עד היום ראינו מחשבים שעומדים על השולחן עם הגב אל הלקוח, כאשר הפקיד מכין הסכם לחתימה, מדפיס אותו ומבקש מהלקוח בנקודת המכירה לחתום,. המערכת החדשה מאפשרת הצגת התכנים גם בצד של הלקוח (ע"ג הטאבלט) וגם בצד של הספק (ע"ג ההמחשב), כך שהלקוח רואה בדיוק את אותו מסך שהספק רואה בעת התהליך, בשקיפות מלאה ובזמן אמת, אפשרות לקרוא בנחת ולחתום בנחת".

חברת שלמה סיקסט רכשה עד כה 200 עמדות בהיקף כספי של רבע מיליון ₪.

אודות חברת השכרת הרכב שלמה סיקסט

שלמה סיקסט ישראל, חברה להשכרת רכב, ליסינג ומכירת רכב הגדולה והמובילה בישראל. שלמה סיקסט חברה להשכרת רכבים בישראל מציעה מגוון אפשרויות של השכרת רכב בכל אחד מ- 27 סניפי החברה הפרוסים בארץ החל מהצפון בקריית שמונה ועד הדרום באילת. בין היתר לשלמה סיקסט סניף בנמל התעופה בן גוריון אשר פעיל 24 שעות 7 ימים בשבוע, לחברה גם 4 סניפי השכרת רכב בתל אביב אשר ניתן למצוא אותם בשדה דב, רחוב הירקון, מלון הילטון ובתחנת רכבת ארלוזורוב מרכז. לשלמה סיקסט גם 3 סניפים בירושלים למי שמעוניין להשכיר רכב בעיר הקודש.

שלמה סיקסט גם מציעה שירותי השכרת רכב לעסקים עם מגוון של דגמי רכבים חדשים עם אפשרות לבחור רכב קטן, משפחתי, רכב מסחרי, בינוני או טנדר וכל זה עם  שירות תפעולי מלא עבור הלקוח בשביל נוחות, אפשרות להתגמשות בתקופת ההשכרה של הרכב ועוד.

אודות קומסיין

קומסיין הינה הגורם המאשר המוביל בישראל המנפיק חתימה אלקטרונית מאובטחת ומאושרת לאזרחי המדינה ולבעלי זכות חתימה במאות אלפי ארגונים ועסקים בישראל. החברה מאושרת ע"י משרד המשפטים לשמש כגורם מאשר ע"פ החוק.

מאז הקמתה הנפיקה Comsign למעלה ממאה אלף חתימות ללקוחות המשתמשים מידי יום בחתימה האלקטרונית: רופאים, עו"ד, יועצי מס, רואי חשבון, מנהלי חשבונות, בעלי חברות ועצמאים, עובדי מדינה, בעלי עסקים, נציגי חברות ציבוריות ועוסקים גדולים וקטנים.

Comsign הינה חברה בת של קומדע אבטחת מידע – המתמחה בפיתוח מוצרים ופתרונות בתחום המידע והאבטחה, כמו גם בביצוע פרויקטים מורכבים המשלבים פתרונות מתקדמים של חתימה אלקטרונית, הזדהות חזקה, ביומטריה ואבטחת מידע.

עוד על החברה באתר הבית: http://www.comsign.co.il/