פרופיל חברת קומדע

חברת קומדע הוקמה ב- 1985 ומאז מובילה בפתרונות אבטחת מידע ותקשורת לשוק הישראלי.

קומדע חלוצה ופורצת דרך ביצירת עולם בטוח יותר לארגונים ולמשתמשי מחשב, מפתחת ומיישמת טכנולוגיות חדשניות לארגונים ואנשים לשימוש מאובטח תוך שמירה על פרטיותם.

מאז היווסדה עומדת קומדע לצד ארגונים רבים בשוק הישראלי ביישום ופיתוח של פתרונות חדשניים לתקשורת ואבטחת מידע. תפיסת עולמה של קומדע היא שהידע האנושי והמיומנות הטכנולוגית של עובדיה הם בסיס גדול להצלחתה. חברת קומדע מונה כ- 130 עובדים, ושומרת לאורך 29 שנותיה, על רמה גבוהה של יכולות הפיתוח, האינטגרציה והשרות, ועל רמה ואיכות הפתרונות, המוצרים והכלים אותם החברה מספקת.

דרך צוות מקצועי של מנהלי לקוחות ודרך רשת נרחבת של שותפים עסקיים, מספקת קומדע פתרונות ללקוחות IT גדולים ובינוניים בארץ.

לחברת קומדע מגוון טכנולוגיות רחב, המאפשר התאמה מושלמת לדרישות הלקוח ומספקת פתרונות שלמים מקצה לקצה (End to End Solutions) לגופים הגדולים במשק, החל מפתרונות תקשורת, תוך התמקדות ביישום של רכיבי אבטחת מידע ומתן ייעוץ ושירותי Outsourcing. חלק מהטכנולוגיות בהן מתמחה קומדע הינם:

זיהוי חזק
מערכות ביומטריות
מערכות PKI
מערכות חיתום דיגיטליות
מערכות הצפנה לקוי תקשורת
מערכות ומוצרי חתימה אלקטרונית
מערכות לניהול מערכי IP גדולים
מערכות בקרה ושליטה
מערכות כרטיסים חכמים

תחת קבוצת קומדע הוקמו חברות בנות:

ComSign – נוסדה בשנת 2001 והינה הגורם המאשר מוביל השוק המנפיק חתימות אלקטרוניות מאושרות ע"פ חוק לאזרחי המדינה ובעלי זכות חתימה במאות אלפי ארגונים ועסקים בישראל.
בתוקף תפקידה מנפיקה קומסיין חתימות אלקטרוניות מאושרות למנהלים, לנציגי חברות ציבוריות ופרטיות, עו"ד, רופאים, שמאים, עמילי מכס, קב"טים, מנהלי עמותות ועוד.
המשתמשים מקבלים את החתימה על גבי טוקן או כרטיס חכם ויכולים לחתום על מסמכים בפורמטים שונים כגון : Office , PDF ,Xml ,Html ,Tiff. כאשר מקבל המסמך יקבל חיווי באשר לתקפות החותם ושלמות המסמך החתום.
התעודה של ComSign מוכרת ומאושרת בכל סביבת עבודה נפוצה, כגון: אקספלורר, גוגל ומוזילה, ואושרה ע"י חברת Microsoft וחברת Adobe העולמיות כ- International Trusted Root.

קומסיין הינה הנציגה של ®VeriSign – Symantec בישראל לצורך הנפקת תעודות SSL של החברות SSL . ®VeriSign – Symantec היא החברה הגדולה בעולם בתחום התעודות הדיגיטליות ומערכות PKI. קומסיין מספקת את פתרונות ®VeriSign – Symantec הכוללים בין היתר:

תעודות דיגיטליות לשרתים (SSL)
תעודות דיגיטליות לשימוש אישי על גבי מחשבים אישיים וטלפונים סלולריים
חתימת קוד

למעבר לאתר חברת ComSign ליחצו כאן

ComSignTrust – נוסדה בשנת 2009, והינה ספקית מובילה של פתרונות תוכנה אוטומטיים לחיתום דיגיטלי. המערכת, שפותחה על בסיס תשתית PKI, מאפשרת חתימה על מגוון רב של סוגי קבצים ומסמכים בכמויות גדולות או קטנות בשיטה אוטומטית או ידנית, ולאחסן אותם בארכיב אלקטרוני מאובטח.

הפתרון ניתן ליישום במספר תצורות:

על גבי שרת חיתום ארגוני
על גבי מחשבי קצה
על גבי תוכנות ואפליקציות
באמצעות שרתי חיתום בענן

הפתרונות של ComSignTrust מיושמים במגזרים שונים, כגון: בריאות, עיריות, ממשלה, בנקים, טלקום, חינוך, חברות ביטוח ועוד. בנוסף לאיכות המוצר ותכונותיו הייחודיות ולרבות ביצועיו המעולים, הערך המוסף והבלעדי של ComsignTrust הוא תאימותה לדירקטיבה האירופאית ולחוק החתימה האלקטרונית המקומי כולל לדרישות בחוק מאמצעי חתימה הנדרש לחתימה המאושרת (Quolified) שמסופקת למערכת ע"י חברת "קומסיין – הגורם המאשר" או על ידי גורם מאשר אחר. הייחוד הוא שמסמך החתום בחתימה מאושרת מובטח כמסמך מהימן ושאינו ניתן לזיוף ובהתאם לזו קביל כמסמך מקור משפטי.

למעבר לאתר חברת ComSignTrust ליחצו כאן

רשימת לקוחותיה של קומדע מונה מעל 3,000 גופים מהגדולים במשק, וביניהם משרדי ממשלה, צה"ל, בנקים, חברות תעשיה, חברות פיננסיות, מוסדות להשכלה גבוהה ועוד. 

קומדע בעלת תו איכות תקן של מכון התקנים ISO 9002 וכן תקן ISO27001