הצפנה

הגנה על נכסי החברה בעולם הדיגיטאלי המתקדם, הופכת לאתגר גדול עבור כל מומחה אבטחת מידע ומנהל הטכנולוגיות בארגון. בכדי לעמוד באתגר ולהגן על המידע יש לאפשר למשתמשים במידע לבצע את עבודתם בצורה שגרתית ככל הניתן.
אתגרי האבטחה השוטפים בארגון מצויים כמעט בכל פעולה של המשתמש, החל מהגישה למחשבו האישי ולמידע האגור בו – הן בזמן שהוא במשרד והן בזמן שהוא מחוץ למשרד, עבור דרך גישה למשאבים המצויים בשרתים מרכזיים וכלה בגישה למקורות מידע בשרתים מבוזרים, על בסיס קווי תקשורת ייעודיים.
על סמך ניסיונה העשיר מציעה קומדע מספר רב של פתרונות בתחום הצפנת המידע ותקשורת אשר ייעלו ויאבטחו את שגרת העבודה. 
בהיותה נציגתם הבלעדית בישראל של היצרנים המובילים בעולם בתחום אבטחת המידע והצפנות, נהנית קומדע מיתרון יחסי ברקע, ניסיון ופרויקטים קיימים בישראל. כחלק מקשת הפתרונות, מציעה קומדע את פתרונות האבטחה של חברת SafeNet, אשר נותנים מענה לכל אחד מהאתגרים שהוזכרו.

סוגי ההצפנות:

הצפנות קווים
באמצעות פתרונות מצפיני ETHERNET, SONET, LINK, ATM, FRAME, מציעה SafeNet, חבילת ההצפנה המלאה היחידה בעולם, של הצפנת קו WAN במהירות גבוהה, בכל טופולוגית רשת, טווח ביצועים, ודרישות למבנה רשת.

הצפנת מחשבים נישאים, שרתים ודיסקים קשיחים
פריצות של נתונים סודיים על ידי האקרים ועובדים (במזיד) נהיות יותר ויותר שגרתיות, המסכנות נתונים רגישים, נתוני אנשי צוות, סודות מדינה, וקניין רוחני. בתגובה לאיום, חוקי פרטיות, ביחד עם פעולת ברמה הארגונית, נעשו נפוצים מעל האחרונים כמה שנים.ProtectDrive הוא פתרון ההצפנה היעיל והנוח ביותר לניהול.

הצפנת קבצים
ProtectFile מאפשר הגנה על קבצים וספריות המכילים מידע רגיש ומאוחסנים על גבי שרתים, תחנות עבודה, מחשבים ניידים ודיסקים ניידים. מוצר זה מאפשר גישה לנתונים רק לבעלי הרשאות מתאימות, אשר הוגדרו מראש.

 

אנא אשר שקראת והבנת את תקנות הפרטיות שלנו.

צור קשר עם המכירות עכשיו

טלפון: 03-6485255

דוא"ל: sales@comda.co.il