תכונות CORE IMPACT

פתרונות >> מערכות סריקה וניטור לתקני אבטחת מידע

זיהוי מקדים של חשיפות אבטחה קריטיים לרוחב הרשת, האינטרנט, ובצד הלקוח, התקפות שטח של ניידים ואלחוטיים: CORE IMPACT מספקת ללקוחותיה פתרון אוטומטי המותאם למגוון ארגונים, לבדיקה מראש של מערכות, יישומים, ועובדים כנגד התקפות מעולם האמיתי. התוצאה הינה היכולת לאתר במדויק את החולשות ולטפל בהן לפני שיעשו זאת העבריינים.

ניהול יעיל ומועיל יותר של רמות הפגיעות: CORE IMPACT יכולה לייבא תוצאות סריקה של בדיקות רמות הפגיעות מהתקנים חיצוניים של יישומי רשת ואינטרנט, ולהגדיר אילו רמות פגיעות הינן קריטיות ופוגעניות, וסינון מצגי השווא ומידע לא רלוונטי. התוצאה, בהשוואה לסריקהבאמצעות סורקים, הינה מהירה משמעותית, וכוללת קביעת סדר עדיפויות של רמות הפגיעות והן את תיקון הבעיות.

הבנה טובה יותר של הגורמים וההשלכות של רמות הפגיעות: CORE IMPACT מאפשרת ללקוחותיה לשחזר את כל הפעילות של התוקף: מאיסוף המידע אודות יעדים, משתמשים סופיים ומערכות היקפיות, ועד להעלאת רמת ההרשאות של מערכות. תוך כדי התמקדות בהתקפות רב-מערכתיות. כתוצאה מכך, ניתן להבין מהם יעדי התקיפה האפשריים בארגון.

תאימות לדרישות של בדיקות אבטחה מחייבות: CORE IMPACT יכולה לסייע ללקוחות להשלים בדיקות נדרשות לאבטחה ולמניעת חדירה המחויבות ע"יגורמים שונים, כולל דרישת 11.3 PCI (כרטיס סוחרים וספקי שירות) NIST SP800-53, SP800-39, ו- SP800-137 (ממשל) HIPAA (שירותי בריאות), נכונות הדיווח הכספי SOX סעיף 404 (חברות ממשלתיות).

 

אנא אשר שקראת והבנת את תקנות הפרטיות שלנו.

צור קשר עם המכירות עכשיו

טלפון: 03-6485255

דוא"ל: sales@comda.co.il