מערכות PKI למוסדות וארגונים

RSA Digital Certificate Solutions

חברת  RSA יצרה משפחה של מוצרים מודולאריים לניהול תעודות דיגיטליות, בקרת גישה ארגונית מלאה מבוססת PKI וכרטיסים חכמים וקשירת פעילות עסקית עם משתמשים.

RSA Certificate Manager

מערכת ה-Certificate Manager מאפשרת תפעול של הגורם המאשר פנימי, להנפקה, וידוא תוקף, ביטול וניהול של תעודות דיגיטליות. המערכת בנויה לאפשר עבודה מאובטחת ופשוטה וכוללת שרת SCEP) Simple Certificate Enrollment Protocol) המאפשר הנפקה פשוטה של תעודות דיגיטליות לרכיבי VPN ולמשתמשי קצה. המערכת כוללת בסיס נתונים לאחסון התעודות הדיגיטליות ותוקפן. כמו כן – מאפשרת הקמת מספר בלתי מוגבל של תתי CA.

RSA Registration Manager

תוכנת ה Registration Manager עובדת במקביל למערכת ה CA, בכדי לפשט את תהליך הרישום וההנפקה של משתמשים בכמויות גדולות. התוכנה מאפשרת לבדוק את הרשאות המשתמשים בזמן הרישום, ולפרוס עמדות רישום מרוחקות או מקומיות.

RSA Key Recovery Manager

ארגונים המיישמים פתרונות PKI, צריכים פתרון לביצוע פענוח של מידע שהוצפן על ידי מפתחות שאבדו או שאינם בשימוש. רכיב ה KRM הינו רכיב אופציונאלי, המאפשר גיבוי של מפתחות ההצפנה במערכת. ה KRM משלב הצפנה וגישה מאובטחת לצורך אחזור מפתחות אמין על פי נהלים ידועים הניתנים לשליטה.

RSA Root Signing Service

תוכנת ה Root Signing Service מאפשרת ליישם בשרת האינטרנט זיהוי מאובטח של משתמשים על ידי תעודות דיגיטליות. הזיהוי המאובטח מתקבל על ידי שילוב יכולות PKI בשרת ובדיקת תקפות תעודות של המשתמשים. בעזרת כלי זה ניתן לאפשר גישה מוגבלת של משתמשים מסוימים, למידע מסווג על השרת.

RSA Validation Solution

רכיב ה Validation Solution מאפשר לבצע טרנזקציות עסקיות, דרך אמצעים אלקטרוניים, תוך שימוש בחתימות דיגיטליות בהתאם לחוק החתימה האלקטרונית. ה e-Sign מאפשר למשתמש בצורה פשוטה, לחתום ולהצפין כל מסמך WEB דרך הרשת.