אבטחת מידע בארגון

אבטחת מידע בארגון עם תוכנת חתימה דיגיטלית

חברת Comsign המובילה בתחום החתימה האלקטרונית בישראל, מציעה לארגונים תוכנת חתימה דיגיטלית מתקדמת – CTD ComsignTrust Desktop. התכנה מעניקה לחברות וארגונים בכל קנה מידה מענה חסכוני ויעיל שמקטין בשמונים אחוזים משלוחי מסמכים בדואר ומקצר באופן משמועתי תהליכי עבודה. כמו כן התכנה משלבת חתימה דיגיטלית מאושרת בחוק שמונעת אפשרות לשינוי או זיוף המסמך.

תוכנת חיתום מתקדמת לכל סוג של מסמך מקור ומגוון סוגי קבצים

אבטחת מידע בארגון באמצעות תוכנת החיתום COMSIGN_CTD מאפשרת לחתום על גבי מגוון סוגי מסמכי מקור ללא שימוש בנייר, בין היתר עבור חשבוניות מס, חוזים, הצעות רכש, הצעות מחיר, מסמכים סרוקים, קבלות, שרטוטים הנדסיים, מכרזים, הצעות מחיר, הוראות תשלום לבנקים, טופס מאה ואחת ועוד. בנוסף התכנה מספקת חתימות על גבי סוגים שונים של קבצים לרבות קבצי וורד, אקסל,  Tiffוקבצי PDF. כמו כן ניתן לחתום באופן מרוכז על ספריות קבצים, וכן חיתום עם מספר חותמים על גבי אותו מסמך, משלוחים אוטומטיים בדואר אלקטרוני ועוד.

מגוון אפשרויות יישום

תוכנת חתימה דיגיטלית שאנו מספקים מציעה מגוון אפשרויות יישום, לרבות:

  • הגברת רמת אבטחת מידע בארגון בין אם מידע פרטי או אודות לקוחות החברה.
  • חתימה על כל סוגי המסמכים כחתימה אישית או של כמה חותמים. זאת לצד מערך שליטה ובקרה על כל מסמך חתום בארגון.
  • אפשרות לחתימה קבוצתית על מספר סוגי מסמכים בבת אחת.
  • אפשרות לתוספת של חתימה גרפית לצד הערות על המסמך.
  • התכנה כוללת חותמת זמן עם מועד ושעת החתימה, ההופכת אותה למאושרת משפטית.
  • חיפוש ואיתור פשוט ונוח של מסמכים מבוקשים וארגונם באופן יעיל ובהתאמה אישית לצורכי הארגון והמשתמש.

תוכנת חתימה ברמת אבטחה גבוהה ביותר 

תכנת CTD מעלה את רמת אבטחת מידע בארגון באפשרה זיהוי וודאי של החותם ללא אפשרות לשנות, להוסיף או להחסיר נתונים על ידי צד שלישיי או לזייף חתימה. אימות זה ניתן לבצע מכל מחשב מכל מקום בעולם שיש לו תוכנת ווינדוס. לאחר חתימה לא ניתן לשנות את פרטי המסמך ובכך הוא קביל כראיה משפטית.

תכנות חתימה לאבטחת מידע בארגון

להזמנת תכנות חתימה לאבטחת מידע בארגון, להתנסות חינם לעוד פרטים וייעוץ מקצועי, השאירו פרטיכם באתר החברה, או  צרו קשר עם קומדע  בטלפון 8770* או בטלפון 03-6485255.