אבטחת מידע וסייבר

על אבטחת מידע וסייבר

אבטחת מידע וסייבר מיועדת להגן על מערכות מידע ממוחשבות בפני חדירה של גורם לא מורשה או גורם מזיק העלול לגנוב או לשבש נתונים, לפגום בקבצים ומסמכים, לחבל בזמינותם וכדומה. כפועל יוצא מכך יש חשיבות רבה עבור ארגונים לאבטח את המידע שלהם בדרכים מתקדמות כפי שחברת Comda מציעה עבור מסמכים וקבצים חתומים.

עליית הסיכון עם חיבור לרשת

בימינו אין כמעט ארגון שלא מחובר לרשת האינטרנט דרכה הוא מבצע שורה ארוכה של פעולות. החיבור יכול להיות ישירות דרך מחשבי החברה וגם דרך תוכנות שיתוף, ומכשירי קצה כמו טאבלט, מחשב נייד וטלפון סלולארי של העובדים והמנהלים בארגון. עבודה זו עם הרשת מביאה הרבה מאוד יתרונות אך גם לא מעט סיכונים בחשיפת מידע לעיניים וידיים לא מורשות. לכן יש חשיבות רבה לאבטחת מידע בארגונים בכל רמות ההתנהלות והתקשורת, בין אם באמצעות תוכנות ושרתים מאובטחים ובין אם על ידי הגברת מודעות לנושא בקרב עובדי החברה.

פתרונות אבטחה מתקדמים

חברתנו מספקת פתרונות אבטחת מידע וסייבר מתקדמים העונים לצרכי ארגונים בכל קנה מידה וענף במשק. הפתרונות כוללים בין היתר:

  • הצפנות Encrypt- כוללות הצפנות עם שני מפתחות ובעזרת הצפנת מידע סימטרית, מתאימות לצורכי תקשורת חדשה או מתמשכת.
  • GDPR- הטמעת תקנות GDRP המיועדות לארגונים הפועלים באיחוד האירופאי.
  • Comsign Authenticator – פתרון OTP מתקדם עם רמה גבוהה ביותר של הזדהות ואימות המספקת אבטחה למערכות הארגון, יישומים חשובים וגישה לרשת.

ניהול נכון של אבטחת מידע

לצד פתרונות אבטחה מתקדמים, ניהול נכון של אבטחת מידע בארגון מתחיל ברמת ההנהלה המעצבת את התרבות הארגונית ומגדירה נהלים חיוניים לאבטחתו של מידע. כמו כן הארגון חייב להכיר ולהבין את הסיכונים שמערכות המידע שלו ניצבת מולם ולהקצות משאבים מיוחדים לנושא זה. יתרה מכך, לעיתים קרובות דליפה של מידע בארגון נובעת מטעויות אנוש ולכן חיוני להעביר לעובדי החברה הדרכות ונוהלי אבטחה ובכך לצמצם דליפות מקריות אלו.

פתרונות אבטחת מידע וסייבר

לפתרונות אבטחת מידע וסייבר מתקדמים ויעילים, לפרטים נוספים וייעוץ מקצועי, השאירו פרטיכם באתר החברה, או צרו קשר עם קומסיין בע"מ בטלפון 8770* או בטלפון 03-6485255.