הזדהות חזקה

הזדהות חזקה לאבטחת מידע

בתקופה בה אנו חיים יש חשיבות רבה להזדהות חזקה עבור אבטחת מידע במערכות הארגון, מידע רגיש וגישה לרשת. חברת Comsign המודעת לצורך חשוב זה, פיתחה otp מתקדם העונה לשם Comsign Authenticator, שמספק הזדהות חזקה עבור צורכי אימות למידע חשוב ורגיש של הארגון.

מה זה אומר הזדהות חזקה

הזדהות חזקה כפי שחברתנו מציעה, מספקת רמה גבוהה של אימות נתוני משתמש המבטיחה את היותו גורם מאושר ולא גורם מתחזה. הגנה זו מסופקת על ידי שילוב של שני אמצעי זיהוי הכוללים רכיב פיזי שיש רק בבעלות המשתמש כמו טוקן או אפליקציה, וכן באמצעות מספר זהות שרק המשתמש יודע כמו מספר PIN.

פתרון הזדהות חזק ומתקדם

מערכת Comsign Authenticator מספקת אמצעי אבטחת מידע יעיל ברמה גבוהה ביותר של הצפנה, פשוט ליישום ושימוש, עם אפליקציה שנתמכת על ידי מכשירי אנדרואיד ו- IOSועם בתקנה קלה. הפתרון מבוסס על מחולל סיסמאות חד פעמי עם גישה אחת בלבד המונעת גניבה של זהויות. לאחר אישור המשתמש האפליקציה של המערכת מסופקת למכשיר סלולאר על ידי הוראות במייל ו/או באמצעות הורדה ישירה למכשיר. אפליקציה זו פועלת ומחוללת סיסמאות מכל מקום בלא שתידרש בחיבור לאינטרנט ואפילו ללא כרטיס סים.

אפליקציית ניהול אינטואיטיבית ופשוטה לשימוש

מערכת הזדהות חזקה שלנו מסופקת עם אפליקציית ניהול והגדרת משתמשים אינטואיטיבית ופשוטה לשימוש המכונה Comsign Radius Authentication. בין היתר האפליקציה כוללת:

  • Live Activity – דוח המציג את כל ניסיונות הגישה, באם הם אושרו או נדחו וכן שמות משתמשים, חותמות זמן ועוד.
  • Active Directory – הוספת משתמש מאושר חדש, הוצאת משתמש קיים ופרטי משתמשים שונים. כמו כן ניתן לערוך את פרטי המשתמשים ולעדכן את נתוניהם כמו שינוי מספר טלפון או כתובת מייל.

להזמנת מערכת הזדהות חזקה

להזמנת מערכת הזדהות חזקה, לפרטים נוספים וייעוץ מקצועי, השאירו פרטיכם באתר החברה, או  צרו קשר עם קומדע  בטלפון 8770* או בטלפון 03-6485255.