ממשק זיהוי ביומטרי – טביעת אצבע

קבוצת COMDA תספק ממשק זיהוי ביומטרי עבור נהגי רכבי המשא בכניסה לנמל אשדוד

שדרוג מערכי ביקורת רכבים וסחורות בכניסה לנמל אשדוד יחסוך זמן יקר, כוח אדם, והפרעות תנועה ביציאה והכניסה לנמל. זאת באמצעות ממשק ביומטרי שיצרה חברת קומדע, הכולל אספקת קוראי אצבע ביומטריים של חברת מורפו.

קבוצת Comda  תספק ממשק זיהוי ביומטרי הכולל אספקת קוראי אצבע למערכי ביקורת הרכבים בנמל אשדוד. הקורא הביומטרי המוקשח, משמש לבקרת גישה מאובטחת בסביבות מאתגרות ועתירות תנועה.

הממשק הביומטרי של חברת Comda המותאם למערכת הניהול של חברת אפקון, יכלול אספקת קוראי אצבע ביומטריים של חברת מורפו. תהליך הזיהוי מתבצע באופן אוטומטי בעת הנחת אצבע על הקורא הביומטרי ואינו מצריך בקרה אנושית או בדיקות נוספות. המערכת מתממשקת למערכות התפעוליות של הנמל, ומכוונת את נהגי המשאית בתוך שטח הנמל. נהגי הנמל עוברים הרכשה ביומטרית מראש, ומקבלים הרשאות כניסה לפיהן מכוונת המערכת את נהגי המשא ביעילות, ללא צורך בבדיקות נוספות.

מדובר בצעד רחב בו בוחר נמל אשדוד לייעל ולשדרג את מערך ביקורת הרכבים בנמל. במסגרת המהלך יוגבר מערך אבטחת הכניסה בכ-40 קוראי אצבע ביומטריים המחולקים בין שערי הכניסה והיציאה לנמל. מערכת זיהוי מתקדמת זו תחסוך הפרעת תנועה בשטחים השונים בנמל, תחסוך הפעלה של כוח אדם וייצר שיטת עבודה יעילה ובטוחה בשטחי הנמל.

להזמנת מערכת הזדהות חזקה

להזמנת מערכת הזדהות חזקה, לפרטים נוספים וייעוץ מקצועי, השאירו פרטיכם באתר החברה, או  צרו קשר עם קומדע  בטלפון 03-6485255.

 

אנא אשר שקראת והבנת את תקנות הפרטיות שלנו.