שותפים עסקיים

קודמע שותפים עסקיים

חברת קומדע גאה להיות חלק מממשק ההייטק הישראלי הצומח.
אנו בקומדע מאמינים כי ההיי-טק הישראלי הוא הקטליזאטור של המשק הישראלי וכי מיטב החברות הידועות והמובילות בעולם מביטות על ישראל כמעצמת היי-טק בתחומי אבטחת המידע והטכנולוגיה.
בהתאם לאמונה זו חברת קומדע חרטה על דיגלה שיתופי פעולה בארץ ובעולם עם חברות תעשייה והיי-טק מהמובילות והידועות במשק.

אנו בקומדע מאמינים כי שיתופי פעולה פוריים ומהימנים הם הבסיס להצלחה רחבה ולהצלחה עסקית ואישית של כל אחד ואחת. מטה אתם יכולים למצוא מגוון של חברות וארגונים איתם אנו בשיתוף פעולה.

השותפות איתנו מעניקה לך גישה למידע נרחב ומומחיות בתחום החתימה הדיגיטלית והתעשייה. עם 35 שנות מומחיות בתחום אבטחת IT וטכנולוגיות קריפטוגרפיות, כשותף תוכלו ליהנות מהפירות שלנו מהיום הראשון.

כשאתה שותף איתנו אתה יכול ליהנות מהיתרונות של עשרות שנות ניסיון באבטחת מידע, כמו גם מהתמיכה והשירות ללא דופי ש- ComSignTrust ™ ידועה בעיקר עבורם.

המשימה שלנו היא להציע לכל אחד מבני זוגנו מגוון פתרונות לאבטחת מידע לפי הצרכים של הלקוח. אנו שמים דגש חזק על מו"פ ושומרים על מומחיות פנים עמוקה – זה מאפשר לנו לענות על צרכי השוק והשותפים במהירות, יעילה יותר ועם מערך רחב יותר של כלים ופתרונות. 

אנו מקדמים בברכה שותפים חדשים ממגזרים שונים להצטרף לקבוצת השותפים המתקדמת והעולמית שלנו ולהפיק תועלת מהיום הראשון. בין אם אתה אינטגרטור, מפיץ או רשות מוסמכת, אתה מוזמן ליצור איתנו קשר באמצעות טופס זה.

אבטחת מידע

שירות ויחס אישי

התממשקות קלה ומהירה

זיהוי ואימות וודאי

מדוע קומדע?

  • טכנולוגיה חדשנית ועדכנית !
  • מגוון רחב של מוצרים ביומטריים מהמותגים המובילים בעולם.
  • מבצעים והנחות מיוחדות.
  • תכניות והשתלמויות.
  • כלים שיווקיים העונים על כל צרכיך.
  • שירות ותמיכה נוספים מהיום הראשון.
  • רשימת הספקים והיצרנים העיקריים שלנו.

אבטחת מתקנים

ביקורת גבולות

אימות וזיהוי משתמשים

זיהוי משולב

המוצרים המובילים שלנו

דיוק. נוחות. אבטחה.
זיהוי הפנים החכם של Aratek BA8100 מספק ביצועים של אימות ללא תחרות.
הוא מפעיל את האלגוריתם של Trustat המוגן בפטנט של Aratek המאפשר זיהוי פנים חי במצלמות ה- HDR הכפויות המובנות, והתוצאה היא זיהוי פנים ואימות מהיר ומהימנים.

אלגוריתם זיהוי פנים מתקדם BA8100 כולל את אלגוריתם זיהוי הפנים המוגן בפטנט של Aratek לפיו שיעור הזיהוי הוא 99.72% במאגר פנים של LFW.

מצלמת HDR כפולה 2MP מאפשר צילום פנים באיכות גבוהה בכל תנאי התאורה, בין אם בחדר חשוך או בחוץ בהיר
רשימה שחורה מתחבר למסד נתונים של לקוחות כדי לפקח, לאתר ולדווח על כל רשומה של אנשים ברשימה שחורה.

גילוי חיים תומך בזיהוי חי לגילוי חייה וכדי להבטיח נוכחות של משתמשים.

תאורת לדר מקיפה שלל 360 מעלות - LED משפר את ביצועי זיהוי הפנים וניתן להתאים אותו בקלות בצבעים שונים המספקים חווית משתמש מרהיבה ויזואלית.

עיצוב מודרני - מגיע עם מסך סגלגל ועיצוב גוף סגסוגת אלומיניום מחוספס.

BA8100

BA8200

מסוף זיהוי הפנים החכם Aratek BA8200 מאחד אימות ביומטרי של טביעות אצבע, זיהוי פנים ו- NFC לביצועי אימות מצוינים.
הוא מפעיל את האלגוריתם של Trustat המוגן בפטנט של Aratek המאפשר זיהוי פנים חי במצלמות ה- HDR המובנות. בשילוב חיישן טביעות האצבע FBI PIV, FAP20 ו- STQC, Aratek BA8200 מציע את אחד הפתרונות המתקדמים ביותר לאימות רב גורמים הקיימים כיום.
• אלגוריתם זיהוי פנים מתקדם BA8200 כולל את אלגוריתם זיהוי הפנים המוגן בפטנט של Aratek לפיו שיעור הזיהוי הוא 99.72% במאגר פנים של LFW.

• גילוי חיים תומך בזיהוי חי לגילוי חייה וכדי להבטיח נוכחות של משתמשים.

• יכולת זיהוי טביעות אצבע BA8200 משולב עם סורק אופטי עמיד התואם לחלוטין את תקני FAP20, ISO19794-2, ANSI-378 ו- WSQ. • מצלמת HDR כפולה 2MP מאפשר צילום פנים באיכות גבוהה בכל תנאי התאורה, בין אם בחדר חשוך או בחוץ בהיר.

• תאורת לד נורת המילוי של LED משפרת את ביצועי זיהוי הפנים וניתן להתאים אותה בקלות בשבעה צבעים שונים המספקים חווית משתמש מרהיבה ויזואלית.

• רשימה שחורה מתחבר למסד נתונים של לקוחות כדי לפקח, לאתר ולדווח על כל רשומה של אנשים ברשימה שחורה.

BD8500 משלב בעוצמה זיהוי פנים, ביומטרי טביעות אצבע ו- NFC במערכת ההפעלה אנדרואיד, מה שהופך אותו לאידיאלי לפריסה בפתרונות רבים ומגוונים מבוססי זהות.

הוא מפעיל את האלגוריתם של Trustat המוגן בפטנט של Aratek המאפשר זיהוי פנים חי במצלמות ה- HDR המובנות. בשילוב חיישן טביעות האצבע המאושר על ידי FBI, Aratek BD8500 מציע את אחד הפתרונות המתקדמים ביותר לזיהוי ואימות כיום בשוק. Aratek BD8500 מפשט את ניהול האבטחה כך שתבצע את העבודה בקלות, בצורה חלקה

אלגוריתם זיהוי פנים מתקדם ל- BD8500 אלגוריתם זיהוי הפנים המוגן בפטנט של Aratek כי שיעור ההכרה הוא 99.72% במאגר פנים של LFW.

גילוי חיים תומך בזיהוי חי לגילוי חייה וכדי להבטיח נוכחות של משתמשים.

עיצוב מודולרי מודולי טביעות האצבע, המצלמה וה- OCR של BD8500 מצוידים, ומציעים גמישות רבה באמצעות היכולת לבצע אופטימיזציה ולבחור פונקציונליות על פי צרכי הלקוח.

יכולת זיהוי טביעות אצבע BD8500 משולב לסורק אופטי עמיד התואם לחלוטין את תקני FAP20, ISO19794-2, ANSI-378 ו- WSQ.

מצלמת HDR כפולה 2MP מאפשר צילום פנים באיכות גבוהה בכל תנאי התאורה, בין אם בחדר חשוך או בחוץ בהיר.

תאורת לד

נורת המילוי של LED משפרת את ביצועי זיהוי הפנים וניתן להתאים אותה בקלות בשבעה צבעים שונים המספקים חווית משתמש מרהיבה ויזואלית. רשימה שחורה מתחבר למסד נתונים של לקוחות כדי לפקח, לאתר ולדווח על כל רשומה של אנשים ברשימה שחורה.

BA 8500

Sigma Lite

MORPHOACCSESS SIGMA SERIES
מוצרי Sigma Lite מהונדסים באותה תשומת לב לפרטים וביצועים כמו קודמם, מתוכננים במיוחד כדי לצייד משטחי הרכבה צרים, דוגמת דלתות זכוכית / אלומיניום, קרוסלות או דלתות מתלה שרתים.

עם שני עיצובים ואפשרויות קורא כרטיסים מרובים, ישנם מגוון דגמים המתמודדים עם המגוון הרחב ביותר של תרחישי פריסה, הן בתוך הבית והן בחוץ.

מבוסס על אותה פלטפורמה כמו כל קוראי SIGMA, ה- MA SIGMA Extreme החיצוני תוכנן במיוחד כדי לפעול בתנאים קשים, תוך התנגדות לטפל בגשם, שלג, אבק ומלח. הקורא הביומטרי המחוספס נועד לבקרת גישה מאובטחת בסביבות מאתגרות ועתירות עבודה ידנית, כגון מוקשים, נמלי ים, שדות תעופה ואתרי תעשייה.

מורפו וויב קומפקט – Morpho Wave Compact
במכשיר קיימים מגוון קוראים משוכללים לבקרת גישה ביומטרית ללא חיכוך של האצבעות למכשיר.
זו ממש יצירת מופת הנדסית שפיתחו לאורך שנים, המספקת ביצועים עטורי פרסים, המוכחים בשטח !

מדבור בטכנולוגיית סריקת תלת ממד של 5 אצבעות היד. הסריקה נעשית כאשר היד באוויר, ללא מגע כלל של האצבעות במכשיר. המכשיר ניתן לתליה הקיר או להושבה על שולחן/מדף במשרד.

מכשיר בעיצוב מודרני, אופנתי וקומפקטי שמכעט לא תופס מקום.

קראית הסריקה מתבצעת בתוך שניות בודדות, בצורה סטרילית לחלוטין ומאובטחת ברמה הגבוה ביותר

Morpho Wave

רוצה להצטרף למשפחת קומדע בשותפות עסקית?